KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848193
nr 1284 8193
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 38x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:40:44
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)